Poznaj naszych lekarzy

Chirurg naczyniowy to specjalista zajmujący się diagnozowaniem i leczeniem żylaków, zapalenia żył, bólu kończyn, zakrzepów żylnych, pękającymi naczynkami oraz innymi schorzeniami związanymi z żyłami i tętnicami. Praca chirurga polega na udrożnianiu naczyń krwionośnych dzięki zastosowaniu nowoczesnych technologii. Klinika w Klaudynie oferuje zarówno profesjonalną diagnostykę oraz konsultacje medyczne, jak i specjalistyczne badania oraz zabiegi.

Nasz zespół lekarski składa się z czterech osób, w skład których wchodzi chirurg naczyniowy dr Marcin Trochimczuk, dr Mariusz Dunal, dr Adam Lewszuk oraz dermatolog, dr Bożena Rejman-Majewska, którzy dbają o pacjenta na każdym etapie leczenia, otaczając go troską, opieką oraz zapewniając jak najlepsze, komfortowe warunki podczas pobytu w Klinice.

Dr Marcin Trochimczuk

chirurg naczyniowy

Zajmuje się przede wszystkim Chirurgią Naczyniową, a zwłaszcza flebologią zabiegową. Wykonuje operacje przy użyciu wewnątrznaczyniowego lasera oraz klasyczne metodą Millera (haczykową). Stosuje także skleroterapię piankową.

Dowiedz się więcej

Dr Adam Lewszuk

chirurg naczyniowy

Od lat udziela konsultacji oraz wykonuje badania USG Doppler z zakresu patologii naczyń w Poradni Chirurgii Naczyniowej i Angiologii Szpitala Bielańskiego w Warszawie. Wykonuje pełen zakres operacji patologii tętniczych oraz przewlekłej niewydolności żylnej również z wykorzystaniem lasera operacyjnego.

 Dowiedz się więcej

Dr Mariusz Dunal

chirurg naczyniowy

Specjalizuje się w chirurgii żył i tętnic oraz w wielokierunkowym leczeniu przewlekłej niewydolności żylnej. Na co dzień wykonuje między innymi operacje tętniaków aorty, zabiegi operacyjne w przewlekłej chorobie tętnic obwodowych oraz zabiegi endowaskularne.

Dowiedz się więcej

 

Dr Bożena Rejman-Majewska

dermatolog

Z powodzeniem leczy problemy skórne u dorosłych, młodzieży i dzieci. Ma liczne sukcesy w leczeniu trądziku, chorób paznokci i brodawek wirusowych. Przeprowadza zabiegi lecznicze oraz kondycjonujące skórę m.in. niechirurgiczny lifting oraz różnego rodzaju peelingi.

Dowiedz się więcej