Logopedia / neurologopedia

Logopedia / neurologopedia

Neurologopedia – zajmuje się terapią zaburzeń mowy i języka zarówno u dzieci jak i dorosłych, wynikające z uszkodzeń w obrębie układu nerwowego.

Ze względu na objawy występujące u pacjentów jest to:

  • afazja (dysfazja) – zaburzenia lub brak mowy wynikające z uszkodzenia pewnych struktur mózgowych;
  • dyzartria (anartria) – zaburzenia lub brak mowy wynikające z uszkodzenia ośrodków i dróg unerwiających narządy mowne. Występuje przy porażeniu mózgowym;
  • oligofazja – zaburzenia występujące przy upośledzeniu umysłowym.

© 2020 Klinika w Klaudynie - Laserowe usuwanie i leczenie żylaków Warszawa
Wszystkie prawa zastrzeżone

realizacja: estinet.pl

Drodzy Pacjenci, istnieje możliwość kupna produktów uciskowych na miejscu w Klaudynie i Warszawie oraz z bezpośrednią wysyłką pod podany adres. Wszystkich informacji udzielamy telefonicznie: nr tel. 510 147 711. Prosimy o nie przyjeżdżanie do Kliniki bez wcześniejszego umówienia się.

Szanowni Państwo,

W trosce o Państwa zdrowie, od dnia 21 marca 2020 r. postanowiliśmy zawiesić w znacznym stopniu  wizyty i zabiegi w  Klinice do odwołania.

Nie pozostawiamy Was bez opieki. Rejestracja telefoniczna pracuje od godziny 8.00 do 19.00 – tel. 510 147 711. Pod tym numerem możecie zasięgnąć wszystkich informacji i zostawić wiadomość dla lekarza prowadzącego, który w razie potrzeby skontaktuje się z Państwem telefonicznie udzielając porady, może też wysłać niezbędną receptę drogą SMS.

W pilnych przypadkach istnieje możliwość konsultacji lekarskiej przy zachowaniu wszystkich niezbędnych norm bezpieczeństwa, o których poinformujemy telefonicznie przed niezbędną wizytą.

Pacjenci z zaplanowanymi zabiegami zostaną poinformowani telefonicznie o wznowieniu zabiegów.

Dyrektor Kliniki w Klaudynie Marcin Trochimczuk