O Klinice

Klinika w Klaudynie istnieje od 2005 roku. Głównym celem założenia Kliniki było spełnienie oczekiwań pacjentów, którzy szukają miejsca gdzie mogli być leczeni przez doświadczonych lekarzy, w miejscu zapewniającym im komfort, bezpieczeństwo i miłą atmosferę.

Jesteśmy nowoczesną placówką. Wokół siebie skupiliśmy specjalistów, których wieloletnie doświadczenie daje Państwu gwarancję wysokiego poziomu usług medycznych wykonywanych w Klinice.

Biorąc pod uwagę profil działalności Kliniki najważniejszym jej miejscem jest sala zabiegowa, wyposażona w specjalistyczny sprzęt medyczny. Klinika posiada także salę pooperacyjną, gdzie pacjenci mogą w spokoju i ciszy spędzić czas po wykonanym zabiegu. W projekcie Kliniki uwzględniono wszelkie udogodnienia architektoniczne dla osób niepełnosprawnych. Zapewniamy Państwu komfortowe warunki pobytu, a przede wszystkim jakość i bezpieczeństwo usług medycznych.

Nasza Klinika jest położona na skraju Puszczy Kampinoskiej w niedalekiej odległości od warszawskiego Bemowa. Dogodny dojazd skłania do wybrania się na spacer po okolicy.

Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z działalnością naszej Kliniki.

Dane Kolekcji nie są skonfigurowane