Usługi

Usługi

Działalność Kliniki w Klaudynie koncentruje się na leczeniu chorób żył, nasi lekarze wykorzystują do tego nowoczesne techniki chirurgii naczyniowej
(w tym laseroterapia), dzięki którym nasi pacjenci szybko wracają do zdrowia.

Chirurgia naczyniowa

Zajmujemy się pełnym zakresem chorób naczyń tętniczych: miażdżycą, tętniakami aorty brzusznej i piersiowej, operacjami tętnic szyjnych w prewencji udarów mózgu.

Diagnostyka USG i USG Doppler

Klinika dysponuje trzema aparatami USG Doppler firmy GE: Logiq F6 i Versana Essential. Pozwalają one na uzyskiwanie doskonałej jakości obrazów w szerokim zakresie badań.

Leczenie ran przewlekłych

Leczenie ran przewlekłych, powstałych zazwyczaj w skutek stopy cukrzycowej bądź żylnej choroby zakrzepowo-zatorowej odbywać się może na różne sposoby.

Leczenie obrzęków

Klinika w Klaudynie zajmuje się leczeniem obrzęków powstającymi przy schorzeniach żylnych i chłonnych. Kompleksowa terapia obrzęków poprzedzona jest dokładną oceną wydolności krążenia oraz badaniem USG Doppler.

Masaże ręczne i pneumatyczne

Masażami zajmuje się niezwykle doświadczony rehabilitant mgr Przemysław Pawluk zdobywający doświadczenie wieloletnią pracą w Polsce i za granicą.

Neurologia

W Klinice w Klaudynie przyjmuje doświadczony w chorobach naczyniowych mózgu neurolog dr Artur Dzikowski.

Logopedia / neurologopedia

Neurologopedia – zajmuje się terapią zaburzeń mowy i języka zarówno u dzieci jak i dorosłych, wynikające z uszkodzeń w obrębie układu nerwowego.

Dermatologia

Badania i zabiegi dermatologiczne oferowane w Klinice Klaudyn to między innymi: badanie stanu nawilżenia i tłustości skóry twarzy, rewitalizacja skóry twarzy, szyi i dłoni oraz usuwanie drobnych defektów kosmetycznych

© 2022 Klinika w Klaudynie - Laserowe usuwanie i leczenie żylaków Warszawa
Wszystkie prawa zastrzeżone

realizacja: estinet.pl